Nemovitosti

Rodinný dům v Chebu - Zlatá louka na prodej

6.900.000 ,-
Při rychlém jednání : SLEVA
Celkem 19 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
realitní makléř: Iveta Billová
Iveta Billová
telefon: +420602961353
info@rebellion.cz

Rodinný dům v Chebu - Zlatá louka na prodej

6.900.000 ,-
Při rychlém jednání : SLEVA
Popis nemovitosti:

PŘI RYCHLÉM JEDNÁNÍ : SLEVA
Realitní kancelář Rebellion s.r.o. Františkovy Lázně nabízí exkluzivně jednopodlažní novostavbu rodinného domu o velikosti 3+KK, se stáním pro 2 osobní automobily, pod jedním zastřešením, v klidné části obce Chebu, Zlatá louka.
Rodinný dům je zděný, zateplený. Střecha sedlová, s osou hřebene souběžně s ulicí. Krytina-betonové tašky. Vnitřní zateplení je ještě doplněno extra izolační vrstvou ve stropě(15cm). Vstup do objektu se nachází téměř uprostřed obytné části, severním průčelím domu. Na vstupní zádveří navazuje chodba se vstupem do kuchyně, s obývacím pokojem, dále pak přístup do koupelny s tech. vybavením a pracovny. Z obývacího pokoje je na jižní stranu přístupná venkovní terasa. Součástí kuchyňské linky je myčka nádobí zn. AEG, multifunkční trouba zn. Whirpool, odsavač par a indukční deska zn. Concept. Okna, včetně terasovitých a vchodových dveří jsou zn. Nelan. Samozřejmostí je požární hlásič. Podlahy – dlažba, plovoucí podlaha. Vytápění domu – krbovou vložkou/kamna o výkonu 5kw, která je napojena na komínové těleso v obývacím pokoji zn. Schiedel Uni o průměru 160mm. Dalším zdrojem tepla je systém topných rohoží, umístěných v podlaze. V každé místnosti je osazen pokojový termostat s čidlem teploty. Ohřev TUV – elektrický ohřívač o objemu 80l a příkonu 2kw, umístěný v koupelně.
Obvodové zdivo z tvárnic a cihel zn.Ytong. Na zahradě se nachází dřevěná kůlna vyrobená z fošen, na zakázku. Nemovitost je oplocená, pozinkovaným plotem Nemovitost je oplocená, pozinkovaným plotem v přední části, v bočních částech je drátěný plot. . Dále je zde umístěna retenční nádrž o objemu 2m³. Inženýrské sítě jsou napojené na veřejný vodovod, kanalizaci, elektřinu. Plyn není zaveden, je možné dodatečné připojení – přípojka u pozemku. Náklad na provoz rodinného domu cca 4.000,–Kč/měsíc. Výměry: zast.pl. 104m², pozemek 613 m². Nemovitost je vhodná pro náročné klienty, hledající bydlení na dobré adrese, v klidné části města Chebu, v dosahu pěší chůze do centra. Zájemcům poskytneme další informace a případnou prohlídku na tel. 602 961 353. Zdarma Vám zajistíme financování s komplexními službami a nejvýhodnější úrokovou sazbou. CENA K JEDNÁNÍ
PENB C.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
2023-07-12
Typ domu:
Rodinný dům
Operace:
Prodej
Adresa:
Cheb
Zlatá louka 2747/15
Plocha pozemku:
613 m2
Plocha zastavěná:
104 m2
Plocha podlahová:
55 m2
Stav objektu:
Novostavba
Konstrukce:
Smíšená
Umístění objektu:
Klidná část obce
Komunikace:
Dlážděná, asfaltová, zpevněná
Konstrukce popis:
cihly a tvárnice zn. Ytong
Výbava - popis:
kůlna na nářadí, terasa
Vydaný certifikát:
Typ certifikátu:
vyhláška č. 78/2013 Sb.
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
50° 05' 22.890"N, 12° 22' 47.985"E

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka: