Zvolte si typ nemovitosti

VAŠE SPOKOJENOST JE NÁŠ CÍL!

VAŠE SPOKOJENOST JE NÁŠ CÍL!

Firma REBELLION s.r.o. v současnosti výrazně rozšiřuje svou činnost. Pro příští roky plánuje více než ztrojnásobit své prodeje. Naším cílem je dále posílit naši pozici stabilní a seriózní kanceláře na realitním trhu v Karlovarském kraji. Navzdory koronakrizi se proto REBELLION s.r.o. významně rozšiřuje.

V návaznosti na tento vývoj, Vám společnost REBELLION s.r.o., představuje nové realitní stránky, které jsou mnohem přehlednější a zároveň nabízí nové rubriky a zajímavosti. REBELLION s.r.o., je tedy společnost se silným zázemím a silným týmem.
Naše společnost je složena z týmu odborníků z oblasti nemovitostí a všichni naši makléři mají mnohaleté zkušenosti. Soustředíme se na komplexní poskytovaný servis, jak pro prodávající, tak pro kupující. Jsme společnost, která působí na realitním trhu déle než 20 let a naším cílem je spokojený zákazník v každém obchodním případě. Budujeme přátelské a korektní vztahy s našimi klienty, obchodními partnery a kolegy, protože lidé a mezilidské vztahy jsou pro nás v obchodě nejdůležitější.
V dnešní uspěchané době, plné rychlých informací je naším přáním provést prodávajícího a kupujícího nejdůležitějším rozhodnutím v životě a to pořídit si nemovitost nebo prodat nemovitost plynule a v klidu. Šetříme klientům čas, peníze, a především ctíme přání svých klientů, kteří požadují garance, že majetek, o který se po dobu obchodního případu staráme, je v rukou profesionálů.

Při práci používáme nejmodernější metody a techniky prodeje dostupné na realitním trhu.
Zejména to jsou: práce s cenovými mapami, profesionální fotoprezentaci, videoprezentace nemovitostí a mnohé další.

Zpět na Aktuality